Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013)

Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Maskeli Süvari – The Lone Ranger (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem yusuf Aralık 10th, 2013 // 22:34
    Karayip Korsanlarının western versiyonu gibi olmuş desem :)) oldukça eğlenceliydi, oyunculara denecek laf yok zaten, 7.5/10 hakeder. Bu arada maskeli süvari bazı sahnelerde size de Kıvanç Tatlıtuğu anımsattı mı :))
  2. sem oğuzhan Aralık 20th, 2013 // 23:14
    Kötü ve olumsuz yorumlara kulak asmayın, o yorumları yapanlar bir film izleyip kainatın sırrını çözmeyi bekleyenler, filmin sonunda "neden dünyanın yuvarlak olduğunu açıklamadılar" diye hayıflanıp, "kızılderiler Türk mü?" sorusunun bu film ile çözüm bulacağını düşünen ve tavuk sevmedikleri için yumurtayı tekrar tavuğa sokarak tavuk neslini tüketmeye çalışan kimseler. İzleyin kesinlikle keyif alacaksınız ama ata fazla takılmayın.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)