1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes (2014)

Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti – Dawn of the Planet of the Apes (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem müdavim Ekim 27th, 2014 // 21:43
    İlk filme göre düşük kalmış bence hemde 2 katı daha fazla para harcandığı halde. Sevmediğim şey ise Sezar'ın daha ikinci film olmasına rağmen bir anda aşırı yaşlanmış boyu kadar oğlu olmuş bir aile babasına dönüştürülmesi. Filme kötü demiyorum her şeye rağmen sevdiğim bir hikaye olmasından dolayı yinede güzeldi. Yıllarca Remake'ini çekseler yinede izlerim :) 7/10 Ayrıca 720p Full HD kalitesi eklenmesi iyi olmuş sinema çekiminden sonra çok iyi geldi.
  2. sem hasan ali Kasım 17th, 2014 // 01:04
    Filme 6,5'tan 7 verdim. Verilen emek güzel, görsellik güzel. ama sanki senaryo biraz zayıf kalmış gibi. yer yer sıkıldığımı hatırlıyorum. Filmde birkaç saçmalık var. 1- silah deposu niye korunmuyor? 2- insanlar, kız gibi yumruk atan maymunlardan nasıl dayak yiyebiliyor? hani bunlar goril olsa anlarım da alt tarafı maymun. Binlerce yıldır dünyada hüküm süren insanoğlu lab. maymunları tarafından esir alınıyor. Olacak iş mi bu? neyse fazla sorgulama yapmadan izlenirse fena bir film değil. Sonuçta yıllardır yeniden ısıtıla ısıtıla kokmaya başlamış, bayatlamış bir film maymunlar cehennemi. İzleyin gitsin.
  3. sem maymun necati Şubat 4th, 2017 // 15:14
    önceki yorumda arkadaşın saçma bulduğu bir nokta, "insanlar, kız gibi yumruk atan maymunlardan nasıl dayak yiyebiliyor?" bunu söyleyen arkadaş maymunlar hakkında, özellikle şempanzeler hakkında hiçbir bilgiye sahip değildir. onlar türlerinin başlangıcından beri ağaçtan ağaca atlarlar ve kas gücü onların doğal seçilimi için önemli bir etkendir. bizim için ise öyle değildir. bir şempanzenin kaslarının insandan daha zayıf olduğunu, kız gibi yumruk attığını düşünenler şu görsele bakıversin: https://assets.rbl.ms/1486577/980x.jpg

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)