1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Melankoli – Melancholia (2011)

Melankoli – Melancholia (2011) Türkçe Altyazılı izle

"Melankoli – Melancholia (2011)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Nazlı Damlacı Ağustos 28th, 2016 // 20:15
    Tüm güzelim jenerik,üzerinde kim bilir ne çok uğraşılmış,çalışılmış,filme ön hazırlık anlamında müthiş önemli olan jenerik maalesef 'en iyi film.com ve devamı vs.'yazınız,sözüm ona reklamınız yüzünden mahvedilmiş..Çok önemli olan son kareler de öyle..Eğer sinemadan anlamıyorsanız ve bu işi sırf ticaret için yapıyorsanız yanlış yerdesiniz..Sinema sanatına bir katkınız olsun istiyorsanız sinemayı bilen bir danışman edininiz..Sizi,şirketinizi kınıyorum..Eğer meseleniz sadece para değil sanata katkıysa ve iyi niyetliyseniz uyarımızı dikkate alırsınız..
  2. sem admin Ağustos 29th, 2016 // 01:53
    Allah bizim belamızı versin ya o zaman ne diyelim. Gerçekten bu mesajınızla bizi çok üzdünüz. Bizde kendimizi sanat dünyasına nasıl bu kadar katkı sağladığımızla övünürken sizin bu yorumlarınız yıktı tüm düşüncelerimi. Ama şöyle bir anektod yazayım, okuyun rica ediyorum. Düz yolda ilerliyorsunuz önünüz duvar, yol ikiye ayrılıyor. Sağ tarafta A sokağı, sol taraf B sokağı... Siz A sokağına girip B tabelasını görüyorsunuz. Siz kaybolmuşsunuz Nazlı Hanım.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)