1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Muhbir – Snitch (2013)

Muhbir – Snitch (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Muhbir – Snitch (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Sercan Şubat 13th, 2014 // 19:13
    Çok güzel bir filmdi paylaşım için teşekkürler.
  2. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 19:53
    Her şey tadında olmuş; aile, uyuşturucu, silah, suç, adalet hepsinden birazcık var. Ama baş roldeki iri kıyım Dwayne Johnson pire kadar adamlardan dayak yiyor bu yüzden başrol pek olmamış, durmaksızın aksiyon isteyen arkadaşlar uzak dursun seyredip zamanlarını boşa harcamasınlar. Bunun dışında yani salt aksiyon olmasın içinde farklı tatlarda barındırsın diyen arkadaşlara şiddetle tavsiye ederim. Her zamanki Dwayne Johnson filmlerinden farklı. Bu kez kaslarını ve iriliğini sergilemiyor, biraz daha oyunculuk yönü ağır basmış. Bence role çok iyi gitmemiş, belki de alışkın olduğumuz aksiyon sahneleri olmadığından. Yine de sırıtmayan bir performans, orta karar bir polisiye filmi.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)