1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,75/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)

Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Ninja Kaplumbağalar – Teenage Mutant Ninja Turtles (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem hande Ekim 27th, 2014 // 21:47
    Biraz önce izledim, yüzde 40'dan sonra hızlı hızlı ileri sardım, iğrençti. Süperdi diye yorum yapanlara kandım, hepinizi Allah'a havale ediyorum. 16 yaşından büyük kimse bu filmden zevk almaz. Alıyorsa zeka yaşı 16 altıdır zaten. Amerika'da oyuncu kalmamış her filme Megan Fox'u koyuyorlar, William Fichtner desen adamın bir tane iyi rolde oynadığı film yok, adamı daha ilk sahnede görünce diyorsun kesin filmin kötü adamı bu diye. Yazık o kadar para harcamışlar, yumurcak TV'de yayınlanmalık.
  2. sem film izle Kasım 3rd, 2014 // 08:51
    Transformers'den çok fazla iz vardı, fakat nereden bakarsak bakalım eski Ninja kaplumbağalardaki devasa mantık hatalarını kapatmak için müthiş çaba sarf etmişler: Shredder yoksa nasıl baş edebilsin mutasyona uğramış kaplumbağalarla, April'ın tanışması, Shredder ile bağlantısı, mutasyon süreci (kaplumbağaların). Buraya kadar güzelken Ninja mantığına aykırı saçma sapan dövüş sahneleri bana otobotların arabaya dönüşmelerini hatırlattı... Eskisi gibi özen göstermiyorlar, yalap şalap ona rağmen 6.5 notum.
  3. sem Deniz Telci Ocak 20th, 2015 // 14:19
    Hikaye güzel. Ancak flim Animasyon flimi olsaymış keşke :(. Bende beğenmedim..

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)