1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Oblivion (2013)

Oblivion (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Oblivion (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem galip Aralık 20th, 2013 // 23:13
    Bir elin parmakları farklıysa genetik kopyalar da birbirlerinden farklı olmalı düşüncesi yüksek seviyede. yer yer bütünlüğü bozan boşlukları olsa da yıldız oyuncusunun da desteğiyle son sahneye kadar izlenebiliyor. Aşkın bağı genetik kopyada bile saklıdır a güzel bir örnek.
  2. sem cumali Kasım 8th, 2014 // 15:45
    film aslında başlı başına bir '' aykırı '' ve '' muhalif '' tavrı söz konusu hayliyle bu filmi seyrederken küçük ayrıntılar çok önemli .... , ha entel bir insan mı olman gerekiyor anlamak için ee hayliyle hayır azıcık kafa yor seyrederken niye böyle de ? sorgula, neden de !!! be kardeşim sen bunu sormuyorsan izlediğin şeylerde zaten eksik bir şeyler var demek ama filmde değil .... senin ruh tabiatında, aynı filmde anlattığı gibi :) ha a space of odysey den , moon dan göndermeler var mı vaaarrr arkadaşım var , zaten o hayliyle de bizim gibi insanların ilgisini çekiyor ya eğer bir film space of odysey e gönderme yapabiliyorsa !!?? bu film bana göre izlemeye değerdir , ben bilirim ki o filmin ilk yarısında sinemanın boşaldığı nı ... çook ağır spoilerrr !!! sen 21oo lerde haylen pink floydu klon adam olarak dinliyorsan burada bir şeyler anlatılıyordur zaten o tabiatı kim dinlese uyanır.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)