1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,67/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Öldürme Eylemi – The Act of Killing (2012)

Öldürme Eylemi – The Act of Killing (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Öldürme Eylemi – The Act of Killing (2012)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Ali Şubat 16th, 2014 // 23:37
    Oscar yada daha ötesi bir ödül varsa bu filme, bu belgesele verilmeli. Gerçekten mükemmel. Baştan biraz sıkıcı gibi ancak gerçek hayat, uçan, zıplayan demir adamlar yok, gerçek katiller, gerçek kurbanlar ve onların neler hissedip yada hissedemedikleri ile ilgili. Gerçek katiller, gerçek kurbanlar, aslında hepsi kurban ve ölü sadece "insana çok fazla sadık oldukları ve kendi seçimleri" olduğu için. "too loyal, too pagan to their human god, to their government, to their military, to their... whatever it is......" Çok duygulandım, bir de ingilizce yazdım. Saygılar, siteniz harika hiçbir yerde olmayan filmler var.
  2. sem mehmet Şubat 27th, 2014 // 17:40
    Yahu arkadaşlar yani hayatımda izlediğim en dehşet dokümanter film budur diyebilirim. Yani öldürmek nasıl meşrulaştırılıyor inanılacak şey değil. Bu filmden sonra valla bizim memleketin bayağı güvenlikli olduğunu daha iyi biliyorum artık tabi eskileri karıştırmazsak...

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)