1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Pasifik Savaşı – Pacific Rim (2013)

Pasifik Savaşı – Pacific Rim (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Pasifik Savaşı – Pacific Rim (2013)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem zehra Aralık 22nd, 2013 // 21:11
  robotlar felan iyiydi ama bazı efektler gözüme battı açıkçası. takip etmesi zordu birazda. 3d'de daha az göze batıyordur belki. sıkmadan izletti kendini ama.
 2. sem admin Ocak 15th, 2014 // 21:03
  Görsel efektler konusuna sizi rahatsız hisettirecek en ufak bir problem yok bence. Filmin sevdiğim yanı real steel deki gibi daha bi gerçeğe yakın olmuş. Yani transformersdaki autobot lar gibi şekilden şekillere girmeler falan yok. İnsanların kumanda ettiği bir sistem. Bu filme biraz daha bağlıyor sizi. Dram filmi gibi durmandan mantık hatası aramak yersiz çünkü film zaten neredeyse imkanız olan değerler üzerine kurulu. Senaryonun çok derin olmadığı bir gerçek, yukarıda arkadaşların dediği gibi geçitten bahedilirken bir "tek taraflı geçirgenlikten" bahsedilseydi mesela kafalarda soru işareti kalmayacaktı. Maalesef her filmin senaryosu bu kadar derin değil. Bu yorum editörümüz Kuzu tarafından yapılmıştır.
 3. sem nisan Ekim 6th, 2014 // 02:46
  bu arada Ron perlman'ın bir nevi konuk oyuncu olarak katılması da ayrı bir renk katmış filmde görünce keyiflendim oyunculuğu çok beğendiğim biri.. filmin en sonunda where is my god damm shoes esprisi tam tarzını ortaya koymuş.. buradan şunu anladım öldürmemişler ise filmin ikisi çıkarsa ondada rol alabilir gene.. :)
 4. sem Hüseyin Aralık 16th, 2015 // 22:25
  Bence film oldukça iyi izlemeye değer ben sevdim 2.filmi bekliyorum

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)