Robin Hood (2010)
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1,503 Görüntülenme

Robin Hood (2010) Altyazılı izle

IMDb Derecelendirmesi 6,7 Robin Hood izle ; Film daha çok Robin Hood efsanesinin nasıl oraya çıktığını anlatıyor. Yani bir bakıma Batman Begins gibi bir şey çıkmış ortaya. Yönetmenin hikayeyi ele alış tarzı, farklı bir bakış açısından bakması bunun en sevdiğim Robin Hood filmi olmasını sağladı açıkçası.
Kuzu'nun yorumu: Her ne kadar çoğu kişi devam filmi olacak ondan böyle dediyse de her şeyden önce bunun bir dizi ya da arkası yarın olmadığını anlamak lazım. Sinema filmi seri filmde olsa tek başına izlendiğinde insana bir şeyler verebilmelidir. Bir serinin başlangıcındaki ufak tefek aksaklıklar kabul edilebilir ama bu film baştan aşağı kör topal olmuş.
Russel Crowe'ın oyunculuğu hiç tat vermiyor. Hikaye başlarda iyi başlasa da "Hani ne zaman zenginden çalacağız" diye beklerken sıkılmaya başlıyorsunuz. Her ne kadar başlangıçtaki hikayeyi anlatsa da her yapıtta olması gereken giriş, gelişme, sonuç kısımlarında eksiklikler gördüm. Ve bence filmin beklenilen hikaye olmamasından çok esas hatası bu.
Kısacası Cate Blanchett'ın oyunculuğu dışında filmden hiçbir tat alamadım, sıkıldım ve tavsiye etmiyorum.
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Henüz hiç yorum yapılmamış.
  İlk yorumu yapan sen olmak istemez misin?

  Reklamı geçmek için 10 saniye bekleyiniz. Reklamı Geç
  betpas-intro