1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Rurôni Kenshin: Kyôto Taika-hen (2014)

Rurôni Kenshin: Kyôto Taika-hen (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Rurôni Kenshin: Kyôto Taika-hen (2014)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem kübra Mart 21st, 2015 // 18:09
    Kenshin... Anime tarihinde ki samuraylar arasında en karizması, en yeteneklisi, en özgün, en dramatik hikayeye sahip olanı... Anime tarihinde ben böyle hikayeye sahip olana henüz denk gelmedim, varsa da duyan bilen saklamasın bizimle de paylaşsın lütfen! :) Son film, ikinci filme göre biraz zayıf olsa da, her türlü benim gönlümü fetih etti. Kenshin gibi bir karakteri ete kemiğe bürünmesini izlemek bile müthiş bir keyifti. Zayıf kalmış derken, animesine nazaran daha az üstünde durulan ya da eksik anlatılan karakterlerin olması. Mesela 10 kılıç ustasının arada kaynaması, Sanosuke'nin tam bir amele imajına sokmaları, final dövüşünde Shishio'nun teknikten ziyade tam bir amele kavgası yapması, yani vurdu mu kepirtmesi filan. Gerçi animesinde de çok güçlüydü ama ne bilim, burada biraz daha abartı gibi geldi. Her halukarda Kenshin hayranlarının hazine gözüyle bakıp arşivlenecek bir seri oldu. Hep demişimdir, bir hikayeyi ilk kim anlattıysa, yine o en iyi anlatır (bakınız: Street fighter: Asasin's Fist). Yani birJapon eserini ya da animesini, bir Hollywood yapmaya çalışırsa, ortaya kusacağın sonuçlar çıkar (örn. King of Fighters ve niceleri). O yüzden bırakın hikayenin asıl sahipleri anlatsın. İzleyin izlettirin. 9/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)