Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Sadece Tanrı Affeder – Only God Forgives (2013)

Sadece Tanrı Affeder – Only God Forgives (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Sadece Tanrı Affeder – Only God Forgives (2013)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 19:57
    Özel bir film, farklı bir anlatım için deneysel nitelikte. Çekimler, ışık, mekan seçimleri çok güzel. Hikaye; uçuk, oyunculuklar; standart. Çok sağlam görüntü yönetmeni olduğunu söylemekle işe başlıyayım filmin her karesi için özel planlar ve mekanlar kullanılmış. Kendine özgü gerilimi ve oyunculukların geçekten kaliteli olduğuna da şüphe yok ve senaristin ve yönetmenin bir derdi varmış ki böyle bir anlatım yoluna gitmiş gibi her saniyesi için düşünüldüğü belli olan filmlerden. bütün bunları söyleyince filmi çok beğendiğim diyemem bir kaç sebebi var Konusu çok absürt başlıyor ve o şekilde devam ediyor biraz realist olmaktan uzak yani gerçekçilik pek yok ve ruhunuzu ezecek kadar kasvetli. Ben underground filmlerden hoşlanırım yeni şeyler deneyen filmleri severim derseniz izleyin yok film dediğin kasmayacak arkadaş uçan kaçan adamlar bolca silah sesi ve macera isteyen tipte bir izleyiciyseniz yaklaşmayın gördüğünüz yerde yönünüzü değiştiriniz.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)