1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Sevgili Hayat – Dear Zindagi (2016)

Sevgili Hayat – Dear Zindagi (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Sevgili Hayat – Dear Zindagi (2016)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem Merve Ocak 10th, 2017 // 20:36
  Sevmedim en kötü hint filmi izlemeyin
 2. sem Gökçe Ocak 10th, 2017 // 20:37
  Beklentimi karşılamadı. Tavsiye etmiyorum
 3. sem bugsbunny Ocak 12th, 2017 // 17:50
  admin lütfen mesajları kontrol ederek yayınla. Aynı gün 1 dk ara ile farklı nikte gelen aynı kişi yorum yapıyor . olumlu veya olumsuz kararı onu bağlar evet ama katılmak zorunda değiliz fakat birden fazla olumsuz yoruma göz göre göre de inanmayız. İçerik hakkında hiç bir şey demeyip yazılıyor yorum. shahrukh khan filmleri nasıl kötü olabilir ki..? paylaşımın için çok teşekkürler. Ve lütfen uyarımı dikkate al . teşekkürler. Filmi evet izlemedim ama izleyip içeriğe göre yorum yapacağım.
 4. sem aaaa Ocak 22nd, 2017 // 15:56
  bence gayet güzel bir film sadece shahrukh khanı alışılmışın dışında görüyoruz ama öğretici bir film izlemek istiyorsanız kesinlikle öneririm:))
 5. sem erzincan Şubat 1st, 2017 // 14:30
  Yine bir hayal kırıklığı...Son yeni çekilen hint filmleri nedense beklentimi hiç karşılamıyor acaba İngilizlere olan özentilerinden olabilirmi???Filme gelince; Film 50.dk'ya kadar bir kaostu.Resmen bir Holywood tarzı ( içki-bar) içinde geçiyor.50 dk'dan sonra Shahrukh Khan ortaya çıkıyor.Biraz eğitici tarzında ilerliyor son yarım saat film anlam buluyor.İzlenmeye değermi bence değmez ama siz bilirsiniz zaten Shahrukh için izledim .Fragmanda Shahrukh başrolde görünüyor ama kesinlikle öyle değil.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)