1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University (2013)

Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Sevimli Canavarlar Üniversitesi – Monsters University (2013)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem musti Aralık 10th, 2013 // 22:26
    36 yaşındayım, keyifle izledim. Bazen olurki basit konulu ve eğlenceli şeyler izlersin kafa yormaz ve keyif alırsın. Bu da öyle.
  2. sem fahri Aralık 10th, 2013 // 22:31
    İlk filmi yanlış hatırlamıyorsam tek başıma CD'den açıp izlediğim ilk filmdir. 2001'de 9 yaşındaydım daha. Dayımın da müzik marketi vardı zaten, yeni bir dünya keşfetmiştim adeta. Daha o yaştan beri izlediğim filmlerin ardı arkası kesilmedi sonra. Bu filmde de çok güzel vakit geçirdim, geçmişi hatırlamak, devamını bu kadar uzun süre beklemiş olmak çok garip bir duygu.
  3. sem Alperen Kaçmaz Mart 27th, 2014 // 16:14
    site çok mükemmel olmuş. elinize sağlık arkadaşlar. ben altyazılı film izleme hastasıyım. Türkçe dublaj bir filmi asla izlemek istemiyorum filmin tadını bozuyor. film dediğin orjinal dilde Türkçe altyazılı izlenir. internette böyle site hiç yok. hep Türkçe dublaj bende izlemiyordum hiç film. bu site inşallah uzun soluklu olur yani yıllarca ayakta kalır. utorrentten film indirince altyazılı izlesem bile altyazılar küçük olduğu için televizyonda izleyemiyordum. bilgisayarda izlemek zorundaydım. şimdi televizyonda da izleyebilirim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)