1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Şeytanın Günü – Devil’s Due (2014)

Şeytanın Günü – Devil’s Due (2014) Türkçe Altyazılı izle

"Şeytanın Günü – Devil’s Due (2014)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem ersin Nisan 23rd, 2014 // 14:34
    sakın izlemeyin, izlemeye değmez hiç güzel bir film değil
  2. sem Tarkan Nisan 29th, 2014 // 01:38
    Çok çok çok muhteşem bir filmdi yaa vaktim olsa yine izlerim ama yok işte. :D
  3. sem Tekin Haziran 7th, 2014 // 22:05
    Sayın Editör Film özetini güzelce yazmış. Bu özete aldanarak filmi dikkatle ve sabırla izledim. Yeni evli bir çift, erkek el kamerası ile video çekme manyağı bir kişi. Banyoda, bahçede, yatakta devamlı olarak karısının videosunu çeker. Etrafta zaman zaman filmde gözüken kayınvalide-peder ve baldızlar ile bir ev köpeği vardır. Diğer bir değişle film kadrosu köpek havlaması dahil beş-altı kişidir. Bazan bahçede çoğu ev içinde el kamerasının titrek çekimleri ile hayat devam eder.Sabırla acaba ne olacak diye bekleyip durursunuz . Filmin sonlarına doğru karı ve kocanın bağırış çağırışı ile senaryo tamamlanır ve zamanınızın ve kotanızın kaybı ile sonuçlanır. Arkadaşlar, yorum yapmadı demeyiniz, işte yazdım. İzleyip izlememek paşa gönlünüzün işi. Neyse Admin'e teşekkür edelim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)