Sherlock 2. Sezon
Sizin Oyunuz:
Haydi, ilk sen oyla!
1 Yorum 47 Görüntülenme

Sherlock 2. Sezon

Bence şu ana kadar yapılmış en iyi Sherlock Holmes. Olaya Sir Arthur Conan Doyle'un eserleri uyarlaması tarafından bakarsak eğer eskiden TV8 de tüm hikayelerin birebir anlatıldığı bir dizi yayınlanmıştı. Sanırım olayların gerçekliği, anlatımı ve Doyle'a sadakat açısından o daha iyi gibi duruyor. Tabii bunu fanatikler için söylüyorum, ben de Sherlock Holmes'ün tüm serisini okudum ve tüm filmleri de izledim. Henüz Sherlock dizisi kadar başarılı bir yapım olmadı. Guy Ritchie istisna sayılır çünkü adamın farklı bir yaklaşımı var. Dizinin 2. sezon 1. bölüm harikaydı diyenlere katılıyorum; gerçekten muazzam, hele son sahne.
Kuzu Spoiler Kuzu Spoir Kuzu Spoiler
Sherlock Holmes'a yakışan bir final sahnesi oldu. Her ne kadar Moriarty ile arasında geçen "Sen bensin , ben senim , meleklerin arasındayım ama onlardan değilim" muhabbetini tam olarak idrak edemesemde ((çözen varsa anlatsın meraklardayım)) , Sherlock'un ölümden kurtulması ustaca gizlenmiş.. İlk izleyişte anlamak zor ancak tekrar izleyince anlaşılıyor, Sherlock Holmes ilk izleyişte kesin çözerdi. :))))
Bence; " 1. Molly'den yardım istemesi , 2. Dr. Watson'ın düşüşünü tam göremeyeceği bir yerde tutması , 3. hemen düştüğü yerin kenarında kasasında hava yastıkları bulunan ve Sherlock'un düşüşün hemen ardından giden kamyon , 4. oyalamak için Dr. Watson'a çarpan bisiklet..
Elimizde 4 parça var ve kalan parçaları da muhtemelen 3. sezon 1. bölümde karşımıza çıkacak ve puzzle tamamlanacak. "
Kuzu Spoiler Kuzu Spoir Kuzu Spoiler
ODKLRU 720p: 1. Bölüm 2. Bölüm 3. Bölüm Sezon Finali
 • Yorumlar
 • Detaylar
 • Detaylar

  Henüz detay eklenmemiş.

  Yorumlar (1)

  Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)

  betpas-intro