1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Şarkı Sokağı – Sing Street (2016)

Şarkı Sokağı – Sing Street (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Şarkı Sokağı – Sing Street (2016)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem MEMO Temmuz 16th, 2016 // 19:12
    25 yaşındayım ve filmi çok beğendim. Bir gençlik filmi kesinlikle değil, gençler için yapılmış bir film de değil. Gençliğimizde kaybetiğimiz (yada bizden alınan) çılgınlığı, özgürlüğü, aşkı kaybetmemeyi göze almış gençlerin asi duruşunu anlatıyor. İster içinde yaşadığımız dünya deyin ister insanlar deyin bizden kaybetmememiz gerekenleri alıyor ve hayatımız insanlardan kendimizi sakınmak için verilen bir tepki haline indirgeniyor. Asla aşık olup, dans edip, şarkı söyleyip, arkadaşlarımızla biraraya gelip sohbet edemiyoruz. Soğuk dünya bizi buna itiyor, işte bu filmdeki gibi 'mutlu üzgün' olmayı öğrenmeliyiz ve bu sistemin dışına, hayallerimize yelken açmalıyız. Her ne kadar zor bir yolculuk olsa bile, iyi seyirler dilerim :)

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)