1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Siyah – Black (2005)

Siyah – Black (2005) Türkçe Altyazılı izle

"Siyah – Black (2005)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem fatma öztürk Ağustos 9th, 2015 // 17:06
    Bu filmin mutlaka sonuna kadar izlenmesi lazım mutlaka...Unutulmaz bir destan bu fılmden öte...Kalp gözünüz körse görmüyorsunuzdur bunu bir kez daha anladım...
  2. sem Özlem Aralık 20th, 2015 // 04:48
    Uzun zamandır merak ettiğim bir filmdi.Kesinlikle daha önce izlemeliydi.. Muhteşem ötesi bir film. Fazlasıyla harika.. Filmi izlerken aklıma " hayatta en büyük mucize, küçükken iyi bir öğretmene rastlamaktır" sözü geldi.. Hepimizin böyle öğretmenlere rast gelmemiz dileğiyle..
  3. sem Ali Temmuz 15th, 2016 // 04:37
    Abartmadan söylüyorum hayatımda izlediğim filmlerin haddi hesabı yoktur. Ama sadece bu filme yorum yapacağım. Normalde hiç ağlamayan bir insanım fakat bu film ne böyle ya yarım saat boyunca gözümü açamadım yazıları okumaktan . Öyle bir film ki... Neyse kelimeler burada anlamsız kalacak. Sadece izleyin. İyi seyirler

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)