1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Sona Doğru – All Is Lost (2013)

Sona Doğru – All Is Lost (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Sona Doğru – All Is Lost (2013)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem halkalı escort Şubat 1st, 2014 // 03:29
    Aslında müziklerde olmasa doğal olarak tam ortamın içinde hissedecektim kendimi.Bu kişi Sundance gibi bir olayla kendini sinemaya adamış bir abidedir.Ve oynadığı rolde mümkün olduğu kadar kurgusal olmasın gerçek olsun diye abartılmamıştır. Tüm diğer o çıkarımlar insanın doğa karşısında ''hala'' güçsüz olduğunun vurgulanmasından öteye gidemez. Sonu bile yoruma açık bırakıldı.Sinema bence bu demek.
  2. sem mabolgun Nisan 21st, 2014 // 18:40
    Talihsiz bedevinin okyanus versiyonu. boyle acik deniz tecrubesi olan bir kisi bariz hatalar yapmaz. hava patlayacagi belli en birincisi yelkenleri kucultmek gerekli, patlaga dolgu yapan karisimlar var, vesaire vesaireoncelik siralamasi yapmali muhtemel tehl'keleri on gorup ona gore eylem plani yapmaliydi. dedim ya, bedevinin protez beyinlisu... bu rolleri dustin hofman cok guzel daha guzel yapardi ama ustesinden gelirdi o da senaryoya uymazdi ;) Mucadele guzel ancak film resmen insani sandaldan bile korkutur.
  3. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 19:12
    Film de diyalog olup olmaması beni hiç mi hiç ilgilendirmiyor. Mükemmel ötesi bir filmdi. Robert Redford un oyunculuğu ve eşsiz müziklerle kendini izlettiren bir film olmuş. Mutlaka seyredin. Ben bir gemi kaptanı olarak zevkle seyrettim. Yeni tekne sahipleri tecrübe için bu filmi kesinle izlemeli. Havanın çıkacağını anlayıp teknenin içini güvene alması. Su bidonunu fırtınadan önce doldurması vb. Filmin en sevdiğim tarafı zaten panik yapmadan kendini güven altına alması ve olumsuzluklara karşı kendini bırakmadan DEVAM etmesi.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)