1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,25/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Son Şans – Southpaw (2015)

Son Şans – Southpaw (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Son Şans – Southpaw (2015)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem erdal Eylül 2nd, 2015 // 01:57
    Film gerçekten çok güzel. Tabi filmi izleyen biri olarak birkaç küçük eleştirim var. SPOILER ALERT : Adam parasız kalınca evin vergi borcunu ödeyemiyor ve tam bir acitasyon gösteriliyor. Yazık 15 milyon dolarlık evin vergi borcunu ödeyemiyor. Bu arada Amerika'da ev vergileri yüksektir. Ama ödeyemiyorsan satarsın 15 milyon dolara sonra 1 milyon dolarlık eve geçersin ne var yani. Öyle bir gösteriyorlar ki acırsınız. Sonra bardayken diyor ki bizim eleman: "Eve hiç gidesim gelmiyor. 300 metrekare!" küçük anlamında söylüyor bunu. Türkiye'yi düşünsenize kaç kişinin evi o adamın beğenmediği 300 metrekare kadar. Amerika Türkiye farkı işte. E tabi alışmış kudurmuştan beterdir :)

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)