1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Diktatör – The Dictator (2012)

Diktatör – The Dictator (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Diktatör – The Dictator (2012)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Mert Eylül 7th, 2015 // 17:45
    İlk olarak demek istediğim şu eğer islamı değerlere dikkat eden peygamberin sünneti dininiz seven bir filimin size bir şeyler katmasını bekleyen biriyseniz izlemenizi tavsiye etmem çünkü konusuyla işleyişi ve yapılan espirilerin saçmalığı bir şey ifade etmemekte onun yerine 90 dk nızı gidin size değer katabilecek başka filimleri izleyin.Tabi herkes istediğini yapmakda özgür benim düşüncem komik olmadığıdır.
  2. sem efem Kasım 18th, 2015 // 14:33
    film , gelmis gecmis ve gelecek diktatorlerle alay etmektedir. hic islamdan bahsedilmeyen uydurma bir ulkenin uydurma bir dilin konu oldugu eglenceli ve dusundurucu bir filmdir. havadan nem kapmaya gerek yok

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)