1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan Oyla!
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Öteki – The Double (2013)

Öteki – The Double (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Öteki – The Double (2013)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem kurt Ağustos 3rd, 2014 // 16:51
    Gerçekten bizim insanımızı anlamak mümkün değil. Herkesin ayrı bir zevki, anlayışı buna bağlı olarak da eğitim seviyesi ve daha bir çok değişkeni olduğunu bilmeniz gerekir artık.Bunu bile bile ortaya çıkıp da başkalarına neden hakaret veya onlarla alay ediyorsunuz? Burası bilumum sanat veya sinema yazarları dergisi değil! Ben ve benim gibi bir çok insan "filme henüz gitmemiş" olanlara bir fikir vermek için yorum yapıyor. Herkes kendi penceresinden bakıp yorumluyor. Burası "holmes" gibi insanların diğerlerine yukarıdan bakıp ukalaca konuşacağı bir yer değil. Biz "doppelganger"i bilmiyor olabiliriz, bilmek zorunda da değiliz. "O zaman sen ne arıyorsun burada sıradan halkın arasında? " diye sorarlar. Senin bilgin ancak diğerlerinin anlayabildiği kadardır! Bir de eğer bir işe yaramak istiyorsanız, beğendiyseniz neden veya beğenmediyseniz neden? diye yorumlarsınız. Bizim gibi seyretmemişlere de bir fikir verirsiniz diye düşünüyorum. Filmler sadece "anlamak, anlaşılmak" için değil, beğenilmek için de yapılır.
  2. sem cem Ağustos 6th, 2014 // 01:19
    david lynch tarzını sevenler izlesin diyen arkadaşa da merak ettim, ne alaka??? hiçbir alakası yok o tarz filmlerle, hatta david lynch filmlerini seviyorsanız ki sevmeyen çok çok azdır, bu filme baktığınıza sonunda çok çok pişman olabilirsiniz. zaman kaybetmeyin, izlemeyin,izlettirmeyin saçma sapan bi film.. 3/10

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)