Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Davet – The Invitation (2015)

Davet – The Invitation (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Davet – The Invitation (2015)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Ekim 22nd, 2016 // 10:59
    Gerilim türü açısından değerlendirildiğinde başarısız bulduğumu söyleyeyim. İnandırıcılık çok zayıf. Senaryo öngörülebilir. Fazla klişe var. Bunun yanında özellikle gerilimin yükseltilebileceği bağlantı noktalarında basit şekilde sahneler tamamlanmış. Notum 5/10
  2. sem Tibet San Kasım 3rd, 2016 // 02:41
    Film gerçekten mükemmel çıktı. Sinema tutkunlarının kaçırmaması gereken bir film. Hikaye, kurgu ve oyunculuklar çok iyi. Yönetmenin eline sağlık. Finaliyle de çarptı doğrusu. Lütfen filmin başındaki durağanlık sizi sıkıp da izlemekten vazgeçirmesin. Bittiği zaman derin bir soluk aldım. O duranlığın bir problem değil, bu film için bir gereklilik, tam da olması gereken bir anlatım biçimi olduğundan emin olabilirsiniz. 10/8 veriyorum. Tek mekanlı gerilim filmlerinin harika bir örneği olmuş.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)