1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Zoraki Kral – The King’s Speech (2010)

Zoraki Kral – The King’s Speech (2010) Türkçe Altyazılı izle

"Zoraki Kral – The King’s Speech (2010)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 19:29
    Çok iyi oyunculuk ve repliklere sahip bir film. Atmosfer ve tarihi mesajlar açısından da gerçekçilik çok üst düzeyde tutulmuş. 10/8.5 benim notum. Sinemasever olarak oyunculuk ve daha fazlasını bekliyorsanız bu filmi kaçırmayın. Sadece şuna değinmek istiyorum. En iyi yönetmen ödülü o sene için kesinlikle Inception'a gitmeliydi. Inception gibi filmleri batırmak, iyi bir film haline getirmekten çok daha kolaydır. Ayrıca inanılmaz sinemasyon sahne geçişleri tasarlayan yönetmeni kesinlikle Inception'da ödüllendirmek gerekirdi. Film çok akıcıydı ve konusu çok güzeldi ayrıca her filmin bir odak noktası vardır burada da odak noktası kekeleyen bir kraldı ve ona odaklanmak zorundaydılar her şeyi vurgularlar ise zaten film 5 saatten fazla olmak zorunda kalırdı. Baya bir güldürdü, tarihe baya bir göndermeler yer alıyor. Zevkle seyredeceğinizden şüphem yok.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)