1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,50/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Son Prenses – The Last Princess (2016)

Son Prenses – The Last Princess (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Son Prenses – The Last Princess (2016)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem yuus Kasım 23rd, 2016 // 11:05
    güzelbi dram filmi olmuş izlenmeli
  2. sem tuba Şubat 7th, 2017 // 04:54
    Muhteşem bir drama olmuş ... aşırı duygusalların izlemesini tavsiye etmiyorum. Zira ben hizmetçi kızın Prensesten ayrılmasından itibaren ağlamaya bir başladım film bitene kadar ağladım durdum. Drama içinde heyecanı da vermeyi başaran hafif aksiyonlu sahneler ayrı bir zevk katmıştı. İnsan gerçekten üzülüyör kendi ülke tarihimde de benzer bir uygulama olan atalarımızın soyundan gelenlere hürmet etmeme saygı duymama umursamama gibi bir insanlık ayıbı ne yazık ki var.Prensesin yaşadıklarına çok üzüldüm. Kimseyi ama hiç kimseyi vatansız bırakmasın Tanrı. emeğii geçen herkese teşekkürler. kesinlikle tavsiye ediyorum izlemenizi öneririm (duygusallar hariç) bu arada şu prensese hayatı zindan eden adam gebermedi ya arkadaş uyuz oldum ya beddua ediyorum halen daha !

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)