1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Geçmişin İzleri – The Railway Man (2013)

Geçmişin İzleri – The Railway Man (2013) Türkçe Altyazılı izle

"Geçmişin İzleri – The Railway Man (2013)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Eylül 7th, 2016 // 03:42
    Fragmanını izledikten sonra ailecek izlenebilecek ve güzel vakit geçirebileceğimizi düşünmüştüm. Ancak daha filmin ilk 15.dakkasında annem direk beni sarmadı diyerek aramızdan ayrıldı. Her ne kadar ilk yarım saat için filme şans ver sonradan açılacak desemde ikna edemedim. Kaldık babamla.. Evet 1 kere arkamı döndüğümde babamın içinin geçtiğini ve sıkıldığını hissettim. Ama ne olursa olsun filmin sonuna kadar benimle kalarak filme zorda olsa şans verdi.. Filmin sonunda ikimizde aynı ifadeyi kullandık. O cümleyi söylememe gerek yok sanırım :) Gerçekten boşa geçen bir zaman oldu bizim açımızdan. filmin en yüksek ederi bana göre 4.5 / 10 . Herkes görüşünü paylaşmış. Evet Nicole Kidman konusunda arkadaşım kesinlikle haklı filmin neredeyse çoğu sahnesinde yoktu. Hoş gerçi ciddi anlamda gözler aramadı desem yeridir. Çünkü "Lomax" abimiz muhteşem bir oyunculuk sergilemiş. Ama sadece o.. Gerçekten vasat ve saçma bir sonla biten düşük kalitede bir film.. Üzülüyorum böylesine yaşanmış gerçek bir hikayeyi keşke daha iyi bir yönetmenin ellerine bıraksalardı. Evet işte o zaman belki notum 6'nın üzerinde olurdu diye tahmin ediyorum.. Beğenenlere saygım sonsuz naçizane fikrim ben beğenmedim.. Keşke annemle beraber bizde izlemeyi bıraksaydık demedim desem yalan olur. Şans verdik ama hayal kırıklığı oldu gerçekten..

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)