1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,75/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Turist – The Tourist (2010)

Turist – The Tourist (2010) Türkçe Altyazılı izle

"Turist – The Tourist (2010)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem esat Haziran 25th, 2014 // 22:19
    film çok güzel fakat ses, görüntü ve alt yazı uyumlu değil
  2. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 19:34
    Buradaki yorumlara da güvenmemem gerektiğini gösteren bir film oldu... Ayıp ya böyle pataküte yorum yapılır mı birileri okuyor bunları! Biri sıfır vermiş diğeri kim neresini beğendiyse söylesin demiş. Sen nasıl bir sinema eksperisinki buna sıfır veriyorsun, hangi filme on verirsin? Ha bide belgesel tadında izleyen arkadaşlar eminim her yerinde bir çelişki bulmuşlardır ve filmden zevk almamışlardır; yazık onlara da diyorum. Aksiyon komedi tarzını seven herkese tavsiye ederim ailenizle arkadaşlarınızla gayet güzel izleyebileceğiniz bir film. Eğlencelik, boş bir anınızda vaktinizi geçirmek, kafanızı dağıtmak ve yüzünüzde tebessüm oluşturmak isterseniz izlenebilir. Turist - The Tourist (2010) neden bu kadar sert eleştirildi anlamadım. Evet filmin sonunu tahmin edebiliyorsunuz ama buna rağmen filmin sonu bile güzeldi en azından beklediğim gibi oldu.
  3. sem hayriye Eylül 18th, 2016 // 22:22
    dram filmlerinden sıkılan biri için iyi bir film bana iyi geldi

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)