1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Trainspotting (1996)

Trainspotting (1996) Türkçe Altyazılı izle

"Trainspotting (1996)" için 1 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem FurKaN Ocak 8th, 2016 // 23:54
    Öncelikle 1080p olduğu için teşekkür ederim.Trainspotting listemde idi zaten.2 yıldır falan aklımdaydı.Snatch'den sonra arkadaşlar tavsiye etmişler izleyeyim bu sefer dedim.Çokta beğendim ve Ewan McGregor efsanesinin adeta doğduğu filmdir.Oyunculuklar harikaydı,senaryo ve karakterler yaratıcıydı.Uyuşturucunun zararlarını genel itibariyle güzel yansıtmışlar.Klozet,Bira ve Halüsinasyon sahneleri gerçekten efsane.Güzel de bir sonu vardı bence. 1,5 saat olması açıkçası kısa geldi bi yarım saat daha uzun olsaydı en az keşke. Ayrıca cinsellik ve zaten uyuşturucuyu anlattığından 18+ yani oturup kardeşinizle falan izleyeyim demeyin.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)