1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 3,40/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Umut Işığım – Silver Linings Playbook (2012)

Umut Işığım – Silver Linings Playbook (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Umut Işığım – Silver Linings Playbook (2012)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem LEVA Nisan 12th, 2014 // 20:29
    çok beğendim. Jen. hastasıyım zaten. şiddetle tavsiye ederim, ortalarda biraz sıkıcı olabiliyor ama gerçekten izlemeye değer.
  2. sem sezar Eylül 29th, 2014 // 22:35
    Bradley Cooper sırf yakışıklılığını kullanan bir aktör olmaktan çıkmış, cevherini göstermiş ve çok iyi bir oyunculuk sergilemiş. Jennifer Lawrence ise, her ne kadar iyi bir performans göstermiş olsa da Cooper'ın performansı onun performansını gölgede bırakmış. Lawrence'ın Oscar'lık bir performans sergilediğini düşünmüyorum. Bu arada, filmde Ernest Hemingway'in Silahlara Veda isimli romanı hakkında keyif kaçırabilecek bilgiler bulunmakta. Okumamış olup da okumayı düşünenlere duyurulur. Netice olarak; güzel bir film. 8 / 10
  3. sem admin Mayıs 29th, 2015 // 18:32
    Jennifer Lawrence'in güzelliği Bradley Cooper'ın karizmasıyla harmanlanınca çok güzel bir tat vermiş. Olması gerektiği kadar komik sahneler mevcut ama romantik-dram daha ön planda. Oyunculuklara laf söylemenin alemi yok, bundan daha güzel olamazdı diye düşünüyorum. Türünde bu kadar ödüle aday gösterilmesi nadir rastlanan bir durum. Filme sadece romantik açıdan bakmak yanlış olabilir. Karakterlerin yaşadıkları, gerçek hayatta bipolar vs. gibi mental sorunlar yaşayanlara bir aynadır. Umut Işığım - Silver Linings Playbook (2012) filmini büyük bir umutla bekliyordum, hayal kırıklığına da uğramadım. Filmin sonu keşke şöyle olsaydı diyecektim ki filmin bir romandan uyarlanmış olduğunu filmin sonundaki yazılardan fark ettim. Sıcak, hüzünlü, komik, deli. İçinde ne ararsanız var. Son yıllarda izleyebileceğiniz en iyi romantik-komedi olduğunu söylemeliyim.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)