1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Utanç – Shame (2011)

Utanç – Shame (2011) Türkçe Altyazılı izle

"Utanç – Shame (2011)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem admin Aralık 19th, 2013 // 16:59
    çok uzun hareketsiz sahneler ve fakat sahnelerdeki bütünselin tamamlanması yönünde anlamsızlık var. biraz fransız tarzı yaratılmaya çalışılmış fakat holivudda durmamış izlenimi verdi (adamın koşma sahnesi, çizgi filmi seyretme sahnesi, detaylı sevişme sahneleri) evet yalnızlığı cinsellikle veya farklı şeylerle kapatmaya çalışan bir başrol oyuncusu var fakat bazı sahneler hakikaten pornografiye kadar gitmiş. hani bu kadara lüzum var mıydı anlatmak için bilmiyorum. insan yalnızlığıyla ilgili çok film var nihayetinde ama çok durgun gidince hareket katması için tercih edilmiş bir de populist bir yaklaşımla ses getirsin diye yapılmış sanki?
  2. sem sağduyu Şubat 13th, 2014 // 13:34
    Kurgu, Oyunculuklar, Müzik vs kaliteli bir iş ortaya çıkmış. TAVSİYE EDERİM.
  3. sem Funda Haziran 10th, 2014 // 23:58
    Muhteşem tek kelime ile efsane muttlaka izlemenizi tavsiye ediyorum

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)