1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 – Allegiant (2016)

Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 – Allegiant (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Uyumsuz Serisi: Yandaş Bölüm 1 – Allegiant (2016)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem sntrk Haziran 7th, 2016 // 16:18
  ilki kadar güzel değil, ama izlemeye değer, bilimkurgu aksiyon severler için güzel film
 2. sem Tugce Haziran 17th, 2016 // 17:35
  Bence normal kalitede bir film tabikide muhteşem değil ama vakit harcamak için izlenebilir
 3. sem admin Haziran 25th, 2016 // 01:27
  Evet Ergencınt serisinden beklenilen performansı gördük film çizgisini bozmayıp ergenlerin yaşamına ilişkin çok kalın ipuçları veriyor büyüklerinin kararları doğru değil her zaman ergen haklıdır temasının işlendiği ve oluşturulan distopya itibariyle zerre mantığı olmayan dahası pek çok anlatılması gereken şey varken senaryoyu yine ergen yaşantısına çeviren bir film. eğer ergenseniz özellikle kız ergeniyseniz açın izleyin kaslı erkekler sevişmeyi teğet geçen sahneleriyle sizi büyüleyecek. ama eğer benim gibi yaşı ilerlemiş film izlerken izlediklerini sorgulamaya eğilimliyseniz direk kapatın izlemeyle ilgili bütün düşünceleri aklınızdan silin o derece.
 4. sem SomeoneElse Temmuz 5th, 2016 // 17:21
  Eminim ki bir zamanlar kendisi de, şimdi egoistçe eleştirdiği ergen topluluğunun içinde olan 'admin' Recep İvedik film anlayışına sahip basit bir adam. Bu tarz filmleri beğenmemesinin tek sebebiyse anlama yoksunluğu çekmesi... Yazık ki diğer tüm, kendini her şeyin efendisi sanan basit insanlar gibi beğenmediği her şeyin ergence olduğunu düşünüyor. "anlamadım","konusu çok saçma","hiç gerçekçi değil" gibi yorumlar yaparken aslında kendisinin çok zeki ama senaristlerin, kitap yazarlarının ileri derecede ergen ve embesil olduğunu düşünüyor. Üstelik ergenliğimi 7 yıl önce aşmış bir insan olarak -evet herkes bir zamanlar ergen olduğunu kabullenmeli bu doğal bir şey kendisine de tavsiye ederim- izlediğim filmlerde aşırı gerçekçilik yada sevişme sahnesini çok da önemsemiyorum. Olmasa da olur değil mi? Sevişme sahnesi izlemek istiyorsa belki de arama butonuna farklı bir şekilde yazmalı. Biri ona yanlış sayfada olduğunu söylesin lütfen. Tabi bir de kitap okuma yeteneği diye bir şey var. Belki filmi izlerken anlamakta zorlandıysa kitabını okumayı da deneyebilir. Yine de yorumuyla bizi güldüren 'admin' ve onun gereksiz öfkesine teşekkür ederiz. :)
 5. sem admin Temmuz 5th, 2016 // 19:46
  yorumu ben yazmadım kuzenim yazmış :dd ama güldürdün büşra :dd

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)