betigo728x90

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması (2016)" için 5 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem admin Haziran 16th, 2016 // 22:44
  Film oyundan uyarlanarak yapılmış ancak ben ne oyunundan anlarım nede başka bir şeyinden, film hakkında konuşacağım sadece, film berbat. Sadece oyununu oynayanlar için yapacaklarsa yapsınlar, oynamamış olanlardan gelecek tepkileri de göğüslerler artık bir zahmet.Film tamamen boş öncesinde bilgisi olmayan izleyiciyi hiç dikkate almamış ve hiç bir şey açıklama derdi olmamış, konusu basit, bir göç ve toprak kapmaca şeklinde olmasa anlaşılmayacak neredeyse, karakterler ve gelişimleri sıfır. 3/10 Umarım oyunundan dolayı sevenler için devam edip sonrasında yine filmleri çıkar.
 2. sem furkan aydemir Haziran 29th, 2016 // 02:48
  oyunu bilmiyorsan filminde yorumunu yapma admin
 3. sem Raşit Temmuz 31st, 2016 // 01:37
  Sayın Admin görüşünüze saygı duydum. Fakat ! Ne oyununu oynadım nede başka bir serisini bilirim. Lakin bu filme , yüzüklerin efendisi serisine baktığımız göz ile bakarsak gayet başarılı bir başlangıç filmi. Ben devamını bekliyorum , tek kelime ile bayıldım. Azarot içinnn ! Ha birde sonu hakkında , ya keşke o meydana grifon ile şu savaşçı insanın inmesi ardından , bizim genç büyücüde son bir şov yapsaydı turuncu büyü ile. Şu fel ve mavinin karışımında o ışıık şölenine hasta oldum ! Film başarılı ve 2. serisini iştah ile bekliyorum!
 4. sem ByTuRCo Ağustos 11th, 2016 // 03:51
  Şuraya bir not düşeyim... Sinema tarihinde hasılat rekorları kıran seri filmler halkasına ( star wars,batman,matrix,harry potter,yüzüklerin efendisi vs vs ) bir yenisinin (warcraft) daha ekleneceğini ve en az 4 serisi daha çekileceğine bahis koyuyorum :) Koltuklarınıza yaslanın ve bu güzel fantastik dolu dünyada seyir zevkinize varın ByTurco'dan selamlar ve iyi seyirler
 5. sem yalçın Ekim 6th, 2016 // 22:21
  tek kelime ile bayıldım. bende devamı nı bekliyorum.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


KAPAT
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)