1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Woodlawn (2015)

Woodlawn (2015) Türkçe Altyazılı izle

"Woodlawn (2015)" için 7 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem tolga sad Ocak 8th, 2016 // 12:52
  altyazı yok!!!!
 2. sem admin Ocak 8th, 2016 // 18:16
  Evet not düştük zaten okuma yazma edin be tolga
 3. sem Edebiyat öğretmeni Ocak 17th, 2016 // 03:33
  Adminim,fındığım Türkçe'ni öpeyim senin! ''Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz'' diyorsun,buraya kadar güzel diyorsun sonra da ''dipnot:altyazı GÖMÜLMÜŞ hali ilerleyen günlerde yayında!'' diyerek bir çuval incire yazık ediyorsun iki gözüm! Altyazı eklenmiş hali dersen daha doğru olmaz mı toprağım ;)
 4. sem admin Ocak 17th, 2016 // 03:46
  örtmenim, gözümün zeytini, başımın bal kabağı. o tırnak arasında belirttiğiniz kısım temanın "default" ayarlarında hali hazırda mevcut geliyor. uğruna kıvrandığım bir şey değil zaten "saldım çayıra mevlam kayıra" şeklinde onaylıyoruz her şeyi. böyle uyarı notcukları bırakacağınıza sağa sola filmle ilgili eleştiriler yapsanıza. bırak beni eleştirmeyi, film eleştir semra hoca.
 5. sem Edebiyat öğretmeni Ocak 17th, 2016 // 19:29
  :)) ...Sayın adminim kuşum aydınlığım,barış güvercinim;ben basit bir eğitimciyim.Bu kadar emekle yapılmış filmleri nasıl eleştirebilirim,haddime düşer mi?!Benim beğenilerimi beğenmeyenler olabilir ya da tam tersi herkesin beğendiğini beğenmeyebilirim.Sinema sanatının uzmanı değilken eleştiri adı altında kurduğum her cümle bilgisizliğimi ve cehaletimi daha da ortaya çıkarmaz mı?Zeytin gözlüm,geçmiş bahar mimozam,selvi boylum al yazmalım ''salma çayıra'' mevlayı rastlantılara bırakma.İşine verdiğin önem bu kadar ortada ışık saçarken detaylara vereceğin değer; her daim hayatta seni bütünlere ulaştırır.Gözümün nuru,fıstık ezmem küsme darılma bana;)Evet sana verdiğim not 1 ama kalbimde 10 numarasın.Sadece derdim işimi çok seviyor olmamla alakalı,lütfen kusuruma bakma seni üzmek kalbimin kenarından geçmez.Türkçe dünya da tınısı en güzel dillerden biriyken ve bu kadar güzel tınılarla senfoniler yaratmak varken,bu tınıların kakafoniye çevrilmesine benim küçük eğitimci yüreğim izin vermemekte.Yağmurun toprağa verdiği o nefis kokulum,adminim:hatasını anlayandan daha değerlisi hatasını en egosuz düzeltendir.İçsel mutluluğun her dem içinde yeşermesini diliyorum...
 6. sem admin Ocak 18th, 2016 // 11:13
  kurban olsun sana adminin! :d
 7. sem banu Mayıs 11th, 2016 // 15:28
  çok güzeldi bir kez daha seyredeceğim elinize sağlık

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)