1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Yaşamın Kıyısında – Manchester by the Sea (2016)

Yaşamın Kıyısında – Manchester by the Sea (2016) Türkçe Altyazılı izle

"Yaşamın Kıyısında – Manchester by the Sea (2016)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem beyza Ocak 26th, 2017 // 00:43
    çok güzel, başarılı bir film. Kesinlikle izleyin.
  2. sem nrgz Ocak 28th, 2017 // 01:38
    Çevirinin google translate olduğu o kadar belliydi ki. Keşke yaptığınız işe birazcık olsun emek verseydiniz. Ayrıca film ile ilgili yazdığınız açıklama da yanlış, filmdeki olaylarla alakası yok. Bir daha mecbur kalmadıkça asla tercih etmeyeceğim bir site. Filmi izleyecek olan varsa bence başka sitelerdeki alternatiflere bi göz atsın.
  3. sem admin Ocak 28th, 2017 // 01:43
    Çeviri bize ait değil şuan tüm film sitelerinde bulunan ortak çeviri. Altyazı kaynak sitelerine gönüllü çevirmenlerin yaptığı bir çeviri henüz mevcut değil. Açıklama kısmını beyazperde.com sitesindeki konuyla düzelttik. Buyurun kapı şu tarafta çıkın, bu ne tripler anlamıyorum.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)