Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Yenilmezler – The Avengers (2012)

Yenilmezler – The Avengers (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Yenilmezler – The Avengers (2012)" için 3 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem Mübarek Ekim 6th, 2014 // 03:39
    Avengers'ın ünü ve görsel efekt fragramlarının ( adını bilmiyorum :) ) sonuna kadar sömürülmesiyle çıkmış bir film . Senaryosu aşırı derecede zayıf . Hikayenin ne olduğunu anlamak zor . Ortalama bir Marvel filminden farklı değil yani . ( Süper kahraman Görsel Efekt Kahramanın yanına güzel bir kadın = Güzel film ) mantığıyla çekilmiş bir film . Normalde böyle filmleri cd satın alarak izlerim ama Scarlett Jlohansson'un anısına sinemada izleme hatasına düştüm . Vakit geçirmelik bir film olmuş . Oyunculuklara bakarsak hepsi yerli yerinde olmuş ( birtek Cobie Smulders'ı biraz yadırgadım , malum kadını 7 sene Robin olarak izledim :) ) . Efektler deseniz zaten yukarıda da söylediğim gibi tonla bulunuyor . Müzik ise bırakın ortalamayı , maksimum standartların bile üzerinde güzel olmuş bence . Filmin son 35 - 40 dakikası , avengers vs chiturai ordusu gibi geçiyor . Burada şahsen ben sonlara doğru çok sıkıldım . Sürekli chiturailer geliyor , bizimkiler öldürüyor , yeni chiturailer geliyor . Bu sahnelerde artık içimden , ' hadi artık kim ölecekse ölsün de bizde gidip işimize bakalım ' bile dedim . Bu kadar kötü şey yazdım ama siz filmi açıp yinede bir izleyin . Benim şahsi fikrim şu ; Filmi açıp izlersiniz , eğer Marvel'ın büyük hayranıysanız 2 - 3 ay sonra bir daha izlersiniz , daha sonra bir daha açıp izlemezsiniz :) Benim puanım 6,5 / 10
  2. sem PureCly Aralık 6th, 2015 // 15:39
    Mübarek isimli ziyaretçi, sen film izleme boşver hayatını yaşa.. 9/10
  3. sem Avengers Ağustos 28th, 2016 // 12:43
    Ahagddjvh aynen

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)