1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 5,00/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle Yükselen Ay Krallığı – Moonrise Kingdom (2012)

Yükselen Ay Krallığı – Moonrise Kingdom (2012) Türkçe Altyazılı izle

"Yükselen Ay Krallığı – Moonrise Kingdom (2012)" için 4 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

 1. sem mabolgun Nisan 30th, 2014 // 12:39
  Natural born killers'in çocukluğu bu filmdi herhalde. Arıyordum, buldum, izledim, beğendim, öneririm :-)
 2. sem film izle Mayıs 9th, 2015 // 21:06
  Filmi dün hatunla birlikte izledim, bunu belirtiyorum zira gerçekten de filmde aşkın işleniş tarzı ikimizde de tebessüme yol açtı ve gerek bir erkek gerekse de bir kadın gözünden aşk temasının "çocuksu bir masumiyet" ile işlenişi ikimizde de hayranlık uyandırdı.... Film çocuk gözünden "ilk aşkın tamamen masum duygularla nasıl göründüğünü" anlatıyor gençler... Şayet aşk meşk olayları beni ilgilendirmiyor diyorsanız ve büyüklerin dünyasında çocukların hayatı nasıl algıladığı hiç de umurumda değil diyorsanız, filmi beğenme ihtimaliniz yok. Bunun haricinde "onu geçte sen hatunla izlenecek film mi oraya gel" derseniz, evet kesinlikle... Filmi tek cümleyle anlatmak gerekirse Walt Disney'in yapımcılığını yaptığı Quentin Tarantino'nun da aynı zamanda yönettiği Natural Born Killers böyle olurdu herhalde... Filmin süresi zaten uzun değil, dolayısıyla zaman kaybı olduğunu düşünmeden seyrederseniz eminim zevk alırsınız. Kendi içinde oldukça dinamik bir kurgusu olan, başarılı olarak tanımlanabilecek bir mizah duygusuna sahip ve kesinlikle özgün senaryoya sahip.
 3. sem özlem Ocak 24th, 2016 // 22:55
  birinci bölümle ikinci bölüm aynı. onca işin gücün arasında kırk yılda bir film izlemeye vakit bulmuştum. teşekkür ederim bunun için.
 4. sem admin Ocak 24th, 2016 // 23:46
  özlem allah bizim belamızı versin hemen düzeltiyoruz

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)