1 puan2 puan3 puan4 puan5 puan 4,86/5
Paylaş Tweetle Yorumla Fragmanı izle  Zafere Doğru – Glory Road (2006)

Zafere Doğru – Glory Road (2006) Türkçe Altyazılı izle

"Zafere Doğru – Glory Road (2006)" için 2 Yorum yapılmış (Sizde görüşlerinizi yazarak diğer ziyaretçilerimize fikir verebilirsiniz.)

  1. sem film izle Eylül 13th, 2014 // 05:25
    Uzun zamandır spor konulu bir film izlememiştim. Ancak filmin siyahlara olan ırkçılığını konu aldığını ve yaşanmış bir kesit olduğunu duyunca hemen play tuşuna bastım. Yaşanan dramı bir kez daha şahit olmak üzse de böyle öncülükler sayesinde bu durumun düzeldiğine daha çok inandırabiliyor insan kendini. Onlarca yıl Amerika'da her türlü şiddete maruz kalmış siyah insanların "bok çukuru dönemin beyaz Amerikalılarından" kat kat iyi olduklarını izliyoruz.
  2. sem Yiğit Mayıs 10th, 2015 // 23:03
    Arkadaşlar çeviri basketboldan anlamayan biri tarafından yapılmış galiba D dediği isim değil Defansın kısaltması. Onun dışında güzel bir film.

Yaptığınız yorumlarda lütfen Türkçe imla kurallarına ve kelimelerin doğru yazılmasına dikkat ediniz. Bunun yanı sıra spoiler verecekseniz eğer öncesinde lütfen spoiler diye belirtiniz. Ayrıca din, dil ve ırk ayrımcılığı yapmadan saygı çerçevesinde yorum yapmanızı diliyoruz.


X Reklamı Kapat
Reklamı geçmek için tıklayınız     (15 saniye içinde otomatik kapanacaktır.)